III. Cheetah Cup regisztráció


FIGYELEM!
Megkérünk minden versenyzőt, hogy az adminisztráció, valamint a KÖTELEZŐ gun- és equipment-check miatt a választott sqadjának kezdése előtt min. fél órával korábban a verseny helyszínén megjelenni szíveskedjen! (Tehát pl. a 9:00 órás squad tagjai legkésőbb 8:30-kor.) A késve érkező versenyzők csak a következő (4 órával később induló) squadok valamelyikében tudnak indulni a versenyen (HA VAN SZABAD HELY)!
A nevezési díj 8.000,- Ft (25,- EUR) [junioroknak és hölgyeknek 50% kedvezmény!] - meleg étkezést tartalmaz, helyszínen fizetendő! Étkezést csak az előzetesen regisztrált versenyzőknek áll módunkban biztosítani!
Az előzetes regisztráció határideje: 2019. november 19. (kedd), 21:00.
A fenti határidőt követően kizárólag helyszíni nevezésre van lehetőség a szabadon maradt helyekre, étkezés biztosítása nélkül.
3000 feletti versenyengedély-számmal rendelkezők, illetve a napi versenyengedélyt kiváltók csak sikeres Blue Line vizsgát követően indulhatnak a versenyen!
FIGYELEM!
Az RO és a Pre-Match Squadokba történő regisztráláshoz előzetes egyeztetés szükséges! Az ezen squadokba történő regisztrációt minden esetben a Match Director hagy jóvá, a regisztráció csak ezt követően válik láthatóvá!
A RO és a Pre-Match squadok kivételével a squadok maximális létszáma 8 fő!

Aki mind a pisztoly-, mind pedig a PCC-versenyen el szeretne indulni, megteheti, azonban csak külön turnusban*, és a pisztollyal kell először meglőni a versenyt (*pl.: elindulsz pisztollyal az egyik, 9:00-kor induló squadok valamelyikében, majd PCC-vel a 13:00 órás squadok egyikében). Így mindkét verseny minősítést ad.



     
2019. november 22. (péntek)
RO squad - 15:00 BICSÁK László András, Donka Imre, Kiss Imre Viktor, Kiss Tamás, Szalai László, Tóth László, Czabán László, Farkas Róbert,
Pre Match squad - 15:00 Fábián Roland, Mócza Sándor, Dobrosi Gábor, Berta József, Tobias MATYAS,
2019. november 23. (szombat)
Squad #1 - 09:00 (1. pálya) Szabó Róbert, Porpáczy Ernő, Halasi Gergely, Gál Krisztián, Jónás István, Albrecht Zoltán, Venczel Szilárd,
Squad #2 - 09:00 (4. pálya) Babits László György, Babits László, Simonyi Otto, Péter-Szabó Levente, Garai Róbert, Riczu Attila, Galambos Attila, Dávid László, MEGTELT!
Squad #3 - 09:00 (7. pálya) Ujvárosi Péter, Korondán Attila, Győry Árpád, Laczkó Ferenc, Lencsés Péter, Kelemen László, Kulcsár János, Kovács Zoltán, MEGTELT!
Squad #4 - 13:00 (1. pálya) Hatvani Nóra, Vezér Henrik, Áman Attila, Hámori Bernadett, Salamon Tímea, Szerényi Szabolcs, Takács Béla, Laczkó Ferenc, MEGTELT!
Squad #5 - 13:00 (4. pálya) Visi Bujak Ana, Nikolic Bojan, Vukasin Gusic, Bosko Savkovic, USANOVIĆ SREĆKO, Poledica Djordje,
Squad #6 - 13:00 (7. pálya) Simonyi Otto, Müller Georg, Miskolczi Róbert, Szabó Károly, Halász András, Domján Miklós, Kovács Zoltán,
Squad #7 - 17:00 (1. pálya) Porpáczy Balázs, Vukasin Gusic, Bosko Savkovic, Visi Bujak Ana, Nikolic Bojan,
Squad #8 - 17:00 (4. pálya) Kiss Gàbor,
Squad #9 - 17:00 (7. pálya) Igyártó István, Adamek Ferenc,
2019. november 24. (vasárnap)
Squad #10 - 09:00 (1. pálya) Hódi József, Bocskorás Benjamin, Somlai Péter, Ambrus Olivér, Bodor József, Gazdík Laci, Pančik Lubo, Belko Jozef, MEGTELT!
Squad #11 - 09:00 (4. pálya) Bergh Tamás, Gulyás Tibor, Semsey Péter, Bárkányi László, Pap Roland, Kór-Hanák Tibor, Makkai Barnabás, Valis István, MEGTELT!
Squad #12 - 09:00 (7. pálya) Farkasinszky Zoltán, Körmöndi Zsolt, Körmöndi Kristóf, Horváth-Erdőhegyi Krisztián, Szarka Ákos, Fodor Bence, Fodorné Koszta Szilvia, Santus Albert, MEGTELT!
Squad #13 - 13:00 (1. pálya) Utto Anton, Hódi József, Bocskorás Benjamín, Botková Zuzana, Heneš Zdenek, Kopčić Ivan, Šebalj Mladen, Bodor József, MEGTELT!
Squad #14 - 13:00 (4. pálya) Sohajda Zoltán, Antali Barnabás, Anderson David, Pajor Zoltán, Szegedi Mark, Molnár Kristóf, Nagy Gábor, GRUBIAK Stanislav, MEGTELT!
Squad #15 - 13:00 (7. pálya) Szabo Alexander, Sajgó Zoltán, Molnár Zoltán, Ambrus Olivér, Dobai Erzsébet, Maczeovics Zoltan, Krétai Levente, Pethő Beuska, MEGTELT!