I. Cheetah Cup regisztráció
Az előzetes regisztráció véget ért!


FIGYELEM!
Megkérünk minden versenyzőt, hogy az adminisztráció, valamint a KÖTELEZŐ gun- és equipment-check miatt a választott sqadjának kezdése előtt min. fél órával korábban a verseny helyszínén megjelenni szíveskedjen! (Tehát pl. a 9:00 órás squad tagjai legkésőbb 8:30-kor.) A késve érkező versenyzők csak a következő (4 órával később induló) squadok valamelyikében tudnak indulni a versenyen (HA VAN SZABAD HELY)! A nevezési díj 6.000, Ft (20,- EUR)[junioroknak ingyenes, hölgyeknek 50% kedvezmény!] - meleg étkezést tartalmaz, helyszínen fizetendő! Étkezést csak az előzetesen regisztrált versenyzőknek áll módunkban biztosítani! Az előzetes regisztráció határideje: 2017. november 22. (Szerda) 21:00 A fenti határidőt követően kizárólag helyszíni nevezésre van lehetőség a szabadon maradt helyekre.
FIGYELEM!
Az RO és a Pre-Match Squadokba történő regisztráláshoz előzetes egyeztetés szükséges! Az ezen squadokba történő regisztrációt minden esetben a Match Director hagy jóvá, a regisztráció csak ezt követően válik láthatóvá!
A RO és a Pre-Match squadok kivételével a squadok maximális létszáma 8 fő!



     
2017. november 24. (péntek)
RO squad - 15:00 Bicsák László András, Fábián Roland, Tóth László, Hidvégi Attila, Vitályos Sándor, Lengyel Kata, Kiss Tamás István, Sötét Gàbor, Kormányos Mária, CZABÁN LÁSZLÓ, Nagy Gábor, Gencsy Dániel,
Pre Match squad - 15:00 Galó Zsolt, Csefkó Pál, dr.Köteles László, Miglécz Gyula, Kovács Gyula, Dianics Attila, Szarvas Péter, Gál Tibor, Hua Wei,
2017. november 25. (szombat)
Squad #1 - 9:00 (1. pálya) Sabina Bektic, Laczkó Ferenc, Ambrus Olivér, Szabó Károly, Farkas Róbert, Tobias Matyas, Bartl Kálmán,
Squad #2 - 9:00 (4. pálya) Horváth István, Endrédi Dániel, Kiss Imre Tamás, Csöndör Gyula, Szalóki János, Áman Attila, Tanács Gábor,
Squad #3 - 9:00 (7. pálya) Hódi József, Tímár Krisztián, Donka Imre, Albert Krisztián, Molnár Zoltán, Mócza Sándor,
Squad #4 - 13:00 (1. pálya) Pribilla László, Sólyom Olivér, Szabó Róbert,
Squad #5 - 13:00 (4. pálya) Szalai László, Racsits Bence, Kaliarik Ladislav, Haviarova Janette, Zachar Bystrik, Levay Kamil, Roland Schwanneke,
Squad #6 - 13:00 (7. pálya) Kolarits Péter, Hatvani Nóra, Bocskoras Benjamin, Glezgo Tomas, Madej Matus, Bonk Adrian, Katin Matus,
Squad #7 - 17:00 (1. pálya) Salamon Tímea, Lemes Miklós, Venczel Szilárd, Sajgó Zoltán, Imreh Lajos,
Squad #8 - 17:00 (4. pálya) Gál Krisztián, Polhammer András, Bodor József, Himer Attila, Szűcs Gábor, Himer András, Porpáczy Ernő, Halasi Gergely, MEGTELT!
Squad #9 - 17:00 (7. pálya) Botkova Zuzana, Schelb Miklós, Benová Daniela, Gazdík Ladislav,
2017. november 26. (vasárnap)
Squad #10 - 9:00 (1. pálya) Tatar Zsolt "dZSÓ", Sohajda Zoltán, Győry Viktor, Garai Róbert, Kulcsár János,
Squad #11 - 09:00 (4. pálya) Molnár Ábel,
Squad #12 - 9:00 (7. pálya) Kovács Attila, Biró Gábor, Bujdosó István, Molnár Dénes, Simon László, Tabódy Zoltán, Némethi Gábor, Zhuravev Andrey, MEGTELT!
Squad #13 - 13:00 (1. pálya) Ónodi István, Szegedi Márk, Szabo Alexander, Vass Imre, Szelinger Tamás, Szabó Sándor, Domján Miklós, Halász András, MEGTELT!
Squad #14 - 13:00 (4. pálya) Kiss Tamás, Baranyi Ildikó, Kiss Imre, Erdei Zoltan, Bársony Csaba, Gulyás Tibor, Kiss Gábor, Bergh Tamás, MEGTELT!
Squad #15 - 13:00 (7. pálya) Kiss Ferenc, Gerencser Miklos, vÁRNAI gÁBOR, Megyer Henrik, Bárkányi László, Pap Roland, Krétai Levente, Maczeovics Zoltán, MEGTELT!